Raciborska biblioteka pamięta o swoich czytelnikach

Biblioteka w Raciborzu. Fot. MiPBP

Gdzie szukać nowości, jak zamawiać i rezerwować zbiory i co zrobić, kiedy w katalogu nie znajdzie się pożądanej pozycji?

„Obywatel Jones”, „Boże ciało”, „Pan T.”, „Parasite” z filmów oraz „Wyrwa” Wojciecha Chmielarza, „Jest krew” Stephena Kinga, „Jak nie dać sobą manipulować” Christela Petitcollin’a, czy „Sześćdziesiąt felietonów najjadowitszych” Jerzego Pilcha – to tylko namiastka tego, co można znaleźć w zbiorach raciborskiej biblioteki. Do wypożyczenia zupełnie za darmo.

- reklama -

– Nawet kiedy biblioteka była zamknięta dla czytelników z powodu pandemii, bibliotekarze starali się trzymać rękę na pulsie i kontrolować rynek wydawniczy. Dzięki temu, po otwarciu 5 maja, na naszych spragnionych książek użytkowników czekały najnowsze tytuły – mówi Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP.

Aktualne nowości można znaleźć tutaj:
książkowe – https://www.biblrac.pl/pl/site/ksiazki_nowosci.html
filmowe – https://www.biblrac.pl/pl/site/film_nowosci.html
Więcej w katalogu biblioteki: http://katalog.biblrac.pl/Opac5/

Oddziały i filie raciborskiej biblioteki są otwarte dla czytelników od początku maja – z wyjątkiem biblioteki w szpitalu, oczywiście z zachowaniem wszelkich obostrzeń sanitarnych. Zalecane jest, aby czytelnicy rezerwowali i zamawiali materiały biblioteczne przez internet, po zalogowaniu się do katalogu online. A jeśli w zbiorach biblioteki czytelnik nie znajdzie interesującej go pozycji, może skorzystać z usługi „Zaproponuj tytuł” – krótki formularz dostępny na stronie internetowej biblioteki: www.biblrac.pl.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj