Przekazano pieniądze zebrane podczas Gwiazdki Serc

0
Gwiazdka Serc 2019

Raciborska Izba Gospodarcza, która od 19 lat organizuje Gwiazdkę Serc, uzbierała już łącznie ponad pół miliona zł.

Suma pieniędzy zebranych ze sprzedaży biletów oraz wpłat sponsorów podczas XIX edycji Koncertu Charytatywnego Gwiazdka Serc to ponad 30 000 zł. Akty przekazania środków na rehabilitację trafiły do potrzebujących.

- reklama -

Środki te zostały rozdysponowane na rehabilitację dla 26 dzieci z powiatu raciborskiego, dofinansowanie obozów rehabilitacyjnych oraz sprzętów do rehabilitacji dla uczniów i podopiecznych raciborskich szkół i stowarzyszeń oraz na stypendia za dobre wyniki w nauce dla 15 uczniów raciborskich szkół średnich.

Zarząd Raciborskiej Izby Gospodarczej dziękuje sponsorom oraz osobom, które włączyły się w pomoc przy organizacji XIX Edycji Gwiazdki Serc.

Raciborska Izba Gospodarcza, która od 19 lat organizuje Gwiazdkę Serc, uzbierała już łącznie ponad pół miliona zł. Pieniądze rok rocznie trafiają do najbardziej potrzebujących osób z Raciborszczyzny.

Koncert Charytatywny Gwiazdka Serc to nietypowe widowisko, bo w rolę aktorów wcielają się przedstawiciele raciborskiego świata biznesu, kultury czy polityki, prezentując swoje różnorakie talenty m.in. muzyczne, taneczne, aktorskie czy kabaretowe. Wszyscy robią to w ramach wolontariatu. Za każdym razem dopisuje publiczność, która gromkimi brawami nagradza występujących na scenie. I to właśnie cały dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek, jak i dobrowolnych datków w całości przeznaczany jest na cel charytatywny. Szlachetna idea odbywa się zawsze przed świętami Bożego Narodzenia.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here