Piotr Klima nie jest już członkiem koalicji rządzącej w Raciborzu

4
Esesja
Piotr Klima podczas zdalnej sesji 27 maja

Klub Radnych RSS Nasze Miasto zmienił nazwę i skład, a tym samym radny Piotr Klima znalazł się poza koalicją rządzącą w mieście. – Sposób działania członków tego „nowego” klubu pokazuje do czego zdolni są radni! Smutne! – komentuje sprawę.

– Zaplanowane spotkanie Klubu dziś na godz. 17.oo (regularnie zawsze na dwa tygodnie przed Sesją – a na tydzień przed Sesją we wtorek spotkanie Klubów Koalicyjnych) się nie odbyło ponieważ Leon Fiołka, przewod. rady poinformował mnie, że ten Klub już nie istnieje, a został powołany nowy bez mojego udziału. Sposób działania członków tego „nowego” klubu pokazuje do czego zdolni są radni! Smutne! – poinformował Piotr Klima.

- reklama -

W nowej formie klub nosi nazwę: Klub Radnych „RSS Nasze Miasto oraz Anna Ronin i Magdalena Kusy”, a w jego skład wchodzą Anna Wacławczyk (przewodnicząca), Magdalena Kusy (wiceprzewodnicząca), Leon Fiołka, Jarosław Łęski, Anna Ronin i Zuzanna Tomaszewska. Piotr Klima nie znalazł się na liście członków, tym samym pozostał bez klubu.

Przypomnijmy, wcześniej radny Piotr Klima żądał od przewodniczącego L. Fiołki i prezydenta D. Polowego przeprosin. Chodziło o pokłosie wydarzeń z feralnej, zdalnej, sesji Rady Miasta z końca maja, na której nie dopuszczono do głosu Marka Labusa. M. Labus i P. Klima współpracują w obszarze przywrócenia pełnego dostępu do służby zdrowia w Raciborzu.

Czytaj także:

/oprac. c/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

4 KOMENTARZE

 1. tak

  jak powiedział prezes, Klima z hołotą nie chce mieć nic wspólnego.

 2. sak

  Pani Nowacka jakby wiedziała co znaczy słowo honor to tych nieudaczników by nie popierała.

 3. Anonim

  Tak wlasnie wyglada zepchniecie kogos do” ideologii niewygodnych”

 4. ata

  Tak wlasnie wyglada zepchniecie kogos do” ideologii niewygodnych”

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here