Racibórz w sporze o Polskę. D. Polowy organizuje debatę polityczną

2
Debata
Fot. FB/Andrzej Zybertowicz | Fot. FB/Marek Migalski

Z inicjatywy prezydenta Dariusza Polowego, już w piątek w Strzesze, odbędzie się debata polityczna, w której udział wezmą Marek Migalski, reprezentujący obóz Rafała Trzaskowskiego oraz Andrzej Zybertowicz, reprezentujący obóz Andrzeja Dudy.

Dariusz Polowy zauważył niski poziom debat organizowanych przed wyborami prezydenckimi. – Uważam, że jako prezydent powinienem, mając taką możliwość jeśli chodzi o kontakty i zasoby organizacyjne, pokazać, jak można robić taką debatę, z której będziemy dumni – powiedział D. Polowy. Udział w niej wezmą Marek Migalski i Andrzej Zybertowicz. Jak uzasadnia Polowy to starannie dobrane osoby, które mają duże doświadczenie, wiedzę polityczną i publicystyczną, chętne są do publicznej dysputy. Nie trzeba dodawać, że obydwaj Panowie reprezentują odmienne obozy polityczne. Hasłem przewodnim debaty będzie: „Racibórz w sporze o Polskę. Duda czy Trzaskowski?”.

- reklama -

Debata odbędzie się w piątek o 17.00 w DK Strzecha i będzie otwarta dla mieszkańców.

Andrzej Zybertowicz to socjolog, publicysta i nauczyciel akademicki, doktor habilitowany nauk humanistycznych, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, publicysta. Od 2015 roku doradca społeczny prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Marek Migalski to pochodzący z Raciborza politolog, doktor habilitowany nauk społecznych, nauczyciel akademicki, publicysta polityczny i polityk. Kandydował z listy PiS do Parlamentu Europejskiego. Później współtworzył takie partie jak Polska Jest Najważniejsza oraz Polska Razem. W zeszłym roku był kandydatem Koalicji Obywatelskiej w wyborach do senatu RP.

Prezydent Raciborza organizuje debatę polityczną. Dariusz Polowy zaprasza do domu kultury Strzecha.

Prezydent Dariusz Polowy organizuje debatę polityczną przed wyborami prezydenta RP.Racibórz w sporze o Polskę – Duda czy Trzaskowski?Jak mówi prezydent – poziom debat politycznych spadł tak nisko, że chcę pokazać, że da się zorganizować debatę z której będziemy dumni.Prezydent przyznaje, że organizuje debatę dzięki posiadanym kontaktom i możliwościom organizacyjnym. Udział w niej wezmą Marek Migalski i Andrzej Zybertowicz. Jak uzasadnia Polowy to starannie dobrane osoby, które mają duże doświadczenie i wiedzę polityczną i publicystyczną, chętne są do publicznej dysputy. Nie trzeba dodawać, że obydwaj Panowie reprezentują odmienne obozy polityczne. Debata odbędzie się w piątek o 17.00 w DK Strzecha i będzie otwarta dla mieszkańców.#raciborzcompl

Publiée par raciborz.com.pl Raciborski Portal Internetowy sur Mardi 7 juillet 2020

/oprac. c/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. Niko

    Czy mnie pamięć myli czy Polowy czasem przed II turą wyborów samorządowych ODMÓWIŁ udziału w debacie z Lenkiem ?!
    I on śmie krytykować niski poziom debat i je organizować ?! Przecież to jest pośmiewisko tego miasta !!!

  2. Wyborca

    Dla Migal jest pośmiewiskiem, jak i zresztą w środowisku. Pan chorągwiewka, dupy daje tym co więcej płacą. Człowiek bez twarzy.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here