Rafał Trzaskowski w piątek odwiedzi Racibórz

6
Trzaskowski
Fot. Twitter/Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski 10 lipca, na zakończenie kampanii, pojawi się na raciborskim rynku. Taką informację obwieściła posłanka Gabriela Lenartowicz.

Posłanka Gabriela Lenartowicz (Koalicja Obywatelska) zabiegała o wizytę Trzaskowskiego  Raciborzu. Informację obwieściła wczoraj w mediach społecznościowych. –  Udostępniajcie, zapraszajcie rodzinę i znajomych – zachęcała posłanka.

- reklama -

https://www.facebook.com/poselgabrielalenartowicz/posts/2696641260619213

Przypomnijmy, że tego samego dnia, o godz 17:00 odbędzie się debata polityczna w DK Strzecha. Udział w niej wezmą Marek Migalski (reprezentujący obóz polityczny Rafała Trzaskowskiego) i Andrzej Zybertowicz (doradca Andrzeja Dudy). Więcej tutaj: Racibórz w sporze o Polskę. D. Polowy organizuje debatę polityczną

/oprac. c/

- reklama -

6 KOMENTARZE

    • Wróciłem ze Szwecji nowym promem, zbudowanym przez PiS. Jadąc nowym autem elektrycznym, zbudowanym przez PiS, nowiutką autostradą zbudowaną przez PiS, często ładowałem je na stacjach doładowania, zbudowanych przez PiS. I jak wszedłem do nowego mieszkania, zbudowanego przez PiS, pomyślałem sobie: tak się chłopaki napracowały, że muszą odpocząć za pomocą bonu turystycznego, fundowanego przez PiS. I najlepiej w ciszy i spokoju czyli w ośrodkach Rydzyka, dotowanego przez PiS.

  1. Wróciłem ze Szwecji nowym promem, zbudowanym przez PiS. Jadąc nowym autem elektrycznym, zbudowanym przez PiS, nowiutką autostradą zbudowaną przez PiS, często ładowałem je na stacjach doładowania, zbudowanych przez PiS. I jak wszedłem do nowego mieszkania, zbudowanego przez PiS, pomyślałem sobie: tak się chłopaki napracowały, że muszą odpocząć za pomocą bonu turystycznego, fundowanego przez PiS. I najlepiej w ciszy i spokoju czyli w ośrodkach Rydzyka, dotowanego przez PiS.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here