Ekologiczny odkurzacz na ulicach Raciborza

Odkurzacz
Pracownicy Przedsiębiorstwa Komunalnego od teraz dbają o czystość miasta także przy użyciu ekologicznego odkurzacza miejskiego.

Od początku tygodnia służby komunalne do sprzątania ścisłego centrum miasta używają ekologicznego odkurzacza miejskiego. Elektryczne urządzenie w części zastąpi pracę popularnych dmuchaw.

Miejski odkurzacz Glutton jest zasilany na akumulatory. Czas pracy na jednym ładowaniu producent określa do 16 godzin. Urządzenie jest niewielkich rozmiarów, na szerokość mieści się we framudze drzwi. Jego głównymi zaletami jest cicha praca oraz brak kurzu przy sprzątaniu. Ma regulowaną moc i wyposażone jest w filtry oczyszczające o silnej mocy. Urządzenie może odkurzać drobne śmieci z chodników jak również szklane butelki lub stłuczkę. Odkurzacz jest obsługiwany przez jedną osobę. Jako zasobnik śmieci stosuje się w nim popularne kubły, które łatwo wymienić.

- reklama -

Glutton jest obecny w kilkunastu miastach Polski, lecz największą ich liczbę można napotkać w czeskiej Pradze (kilkadziesiąt sztuk). Od teraz pracę urządzenia będzie można także obserwować na raciborskich ulicach.

/UM Racibórz oprac. c/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj