Prezydent Dariusz Polowy bez wotum zaufania

Prezydent Miasta - Dariusz Polowy
Prezydent Dariusz Polowy, zdjęcie archiwalne

Rada Miasta Racibórz nie udzieliła prezydentowi Dariuszowi Polowemu wotum zaufania za ubiegły rok.

Na wczorajszej sesji Rady Miasta przedstawiono raport o stanie miasta za 2019 rok.

- reklama -

Głosowanie

Za udzieleniem wotum zagłosowali: Marian Czerner, Leon Fiołka, Józef Galli, Zygmunt Kobylak, Magdalena Kusy, Jarosław Łęski, Dawid Łomnicki, Ludmiła Nowacka, Anna Ronin, Zuzanna Tomaszewska, Anna Wacławczyk. Przeciw udzieleniu wotum byli: Stanisław Borowik, Marcin Fica, Justyna Henek-Wypiór, Piotr Klima, Michał Kuliga, Mirosław Lenk, Henryk Mainusz, Paweł Rycka, Anna Szukalska, Michał Szukalski, Eugeniusz Wyglenda. Wstrzymała się Krystyna Klimaszewska

Brak wotum zaufania dla D. Polowego póki co nie niesie za sobą żądnych konsekwencji, gdyby jednak prezydent Polowy nie uzyskał wotum za 2020 rok, wtedy Rada Miasta może podjąć uchwałę o referendum w sprawie odwołania prezydenta.

Uchwała w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za 2019 rok, a także uchwała w sprawie udzielenia Prezydentowi Miasta Racibórz absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2019 rok zostały przyjęte przez radnych.

/oprac. c/

- reklama -

6 KOMENTARZE

  1. portowy czas zakończyć haniebną działalność i wracaj do swego kramu.takiego głupka i prostaka w Raciborzu nie było na tym stanowisku.wstyd dla Raciborza przynosisz.sekta popierająca tego durnia też powinna odejść.

    • Powiedziałeś WSZYSTKO za nas, którzy mamy takie samo odczucie i nieufność do tych niby – władz . Bo to niestety prawda – TAK ZŁYCH GOSPODARZY JESZCZE NIE MIELIŚMY. 🙁

  2. miał rację lenk wyrzucając nowacką ta osoba nie powinna być radną .brak tej kobiecie charakteru i polotu.jak się na nią patrzy nie dobrze człowiekowi się robi.

  3. Najgorsi radni, to tacy którzy WSTRZYMUJĄ SIĘ głosując! Ta radna chce mieć ciastko i zjeść ciastko :[], przysłowiowa marynarka o dwóch podszewkach.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here