Czołowe zderzenie w Wodzisławiu Śląskim. Jedna osoba ranna

Najprawdopodobniej kierujący pojazdem marki Alfa Romeo z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z volkswagenem kierowanym przez 32-latka.

W samo południe 10 sierpnia dyżurny wodzisławskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dwóch pojazdów. Do obsługi tego zdarzenia wysłał patrol ruchu drogowego. Mundurowi pojechali na ulicę Wałową, gdzie zastali dwa pojazdy i kierowców. Ze wstępnych ustaleń stróżów prawa wynika, że kierujący pojazdem marki Alfa Romeo z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z pojazdem marki volkswagen kierowanym przez 32-latka. W wyniku zdarzenia kierowca golfa doznał urazu ręki. 34-letni kierowca alfy był trzeźwy. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzą wodzisławscy śledczy.

- reklama -

– Panujące ostatnio upały sprawiają, że czujemy się zmęczeni. Szczególnie niebezpieczne jest to za kierownicą. Pamiętajmy o częstych odpoczynkach i włączeniu klimatyzacji, jeśli jest ona tylko dostępna. Nie jeździjmy „na pamięć”, gdyż zdarzają się zmiany w organizacji ruchu. Bądźmy ostrożni! – apeluje wodzisławska policja.

/KPP Wodzisław Śląski oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj