Telefoniczne porady prawne w ZUS

ZUS
Fot. ZUS

W trakcie rozmowy będzie można zapytać o kwestie związane z warunkami umowy o pracę, wypłaty wynagrodzenia, jego wysokości, rozliczania czasu pracy, jak również urlopów wypoczynkowych, ochrony praw kobiet czy zatrudniania osób niepełnosprawnych.

24 sierpnia w godzinach od 9:00 do 12:00 Oddział ZUS w Sosnowcu organizuje telefoniczną pomoc prawną z zakresu prawa pracy. Porad udzielać będzie ekspert z Państwowej Inspekcji Pracy.

- reklama -

Aby skontaktować się z ekspertem, wystarczy w najbliższy poniedziałek zadzwonić pod numer telefonu 32 368 34 28. W trakcie rozmowy będzie można zapytać o kwestie związane z warunkami umowy o pracę, wypłaty wynagrodzenia, jego wysokości, rozliczania czasu pracy, jak również urlopów wypoczynkowych, ochrony praw kobiet czy zatrudniania osób niepełnosprawnych. To także okazja do zadawania pytań dotyczących legalności zatrudnienia.

– To już drugi taki dyżur eksperta z Państwowej Inspekcji Pracy i jak wynikało z zapytań klientów z poprzednich porad prawnych, sprawy dotyczące zatrudnienia, wysokości wynagrodzenia, rozliczenia czasu pracy to wciąż ważne zagadnienia, z jakimi zgłaszają się pracownicy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z prawnikiem i zadania pytania, na które nie znamy odpowiedzi, bądź które budzi w nas wątpliwości – mówi Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

Porady prawne to nie tylko oferta dla zatrudnionych, ale też przedstawicieli firm, którzy nie raz mogą mieć wątpliwości, w jaki sposób interpretować zapisy w ustawach. Stąd też okazja do rozmowy z ekspertem OIP.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj