Łukasz Zejdler piłkarzem GKS-u Jastrzębie

lukasz zejdler
Łukasz Zejdler. Fot. gksjastrzebie.com

– Dobrze znam specyfikę szatni na Śląsku i właśnie tutaj czuję się najlepiej. Cieszę się, że będę grał w Jastrzębiu i uważam, że GKS to dobra drużyna – powiedział raciborzanin.

Pochodzący z Raciborza Łukasz Zejdler wzmocnił linię pomocy GKS Jastrzębie. 28-letni zawodnik podpisał kontrakt do końca czerwca 2022 r. W poprzednim sezonie grał w Chojniczance Chojnice.

- reklama -

– Przede wszystkim dobrze znam specyfikę szatni na Śląsku i właśnie tutaj czuję się najlepiej. Cieszę się, że będę grał w Jastrzębiu i uważam, że GKS to dobra drużyna. Jestem dobrej myśli w kwestii nadchodzącego sezonu – powiedział Łukasz Zejdler w wywiadzie dla oficjalnej strony GKS-u. – Zawsze oddaję serce mojemu zespołowi. Liczy się dla mnie tylko drużyna. Moją postawą na boisku zawsze będę starał się udowodniać, że mogę być w tym klubie – podkreśla raciborzanin.

Łukasz Zejdler urodził się 22 marca 1992 r. w Raciborzu. Przygodę z futbolem rozpoczynał w miejscowej Unii. W 2010 r. trafił do czeskiego Banika Ostrawa, w którego szeregach zanotował debiut w miejscowej ekstraklasie i zapisał na swoje konto jednego gola w czeskiej elicie. W 2012 r. Zejdler wrócił do Polski, przez cztery lata grając dla popularnych „Pasów” i zaliczając przy tym 32 spotkania w ekstraklasie, a następnie reprezentując barwy kolejno GKS-u Katowice, Chrobrego Głogów, Widzewa Łódź i wspomnianej Chojniczanki. W rundzie wiosennej zagrał w dwunastu meczach ekipy z Chojnic, w tym również w pamiętnym spotkaniu przy Harcerskiej.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj