21-letni raciborzanin zatrzymany z marihuaną

Policja
Zdjęcie poglądowe

Mundurowy ujawnił w pojeździe prawie 4 gramy marihuany. Osobą związaną z posiadaniem nielegalnym narkotyków okazał się być 21-letni mieszkaniec Raciborza.

Do zatrzymania mężczyzny doszło wczoraj około godziny 14:50 w Modzurowie przy ulicy Modzurowskiej. – Historia miała swój początek wczoraj w godzinach popołudniowych. Wówczas dzielnicowy podczas kontroli swojej dzielnicy w miejscowości Modzurów na ulicy Modzurowskiej zauważył zaparkowany na poboczu pojazd marki VW golf. W środku znajdował się kierowca, który ewidentnie na widok stróża prawa zaczął wykazywać objawy zdenerwowania, co wskazywało, iż ma coś na sumieniu. Mundurowy natychmiast przystąpił do działania, którego efektem było ujawnienie w pojeździe prawie 4 gram marihuany. Osobą związaną z posiadaniem nielegalnym narkotyków okazał się być 21-letni mieszkaniec Raciborza. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Teraz grożą mu nawet 3 lata pobytu we więzieniu – relacjonuje raciborska policja.

- reklama -

/KPP Racibórz oprac. c/

- reklama -

9 KOMENTARZE

  1. 4g ? to pewnie miejscowy baron narkotykowy, rozdałby to wszystko dziecią za darmo, a potem wróciłyby do niego uzależnione. Serio? Ani to sukces policji, ani materiał na artykuł.

  2. Nie rozumiem dlaczego powstał o tym artykuł ? Jak nie macie innych tematów to weźcie się zwolnijcie. RacioborzCOMPl 🙁

  3. Po 21 nie da się normalnie wyjść na miasto bo chodzą grupy pijanych kiboli ,w domach przemoc, w urzędach złodziejstwo. Najlepiej złapać nastolatka ,który chciał sobie zapalić i jeszcze ogłaszają sukces… Boże ,widzisz i nie grzmisz.

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj