Rekrutacja do Śląskiego Oddziału Straży Granicznej

Święto Straży Granicznej w Raciborzu
Święto Straży Granicznej w Raciborzu

SG poszukuje osób lubiących wyzwania, komunikatywnych, kreatywnych, zdyscyplinowanych, odpornych na stres, które są gotowe na podjęcie odpowiedzialnych zadań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa państwa.

Śląski Oddział Straży Granicznej prowadzi nabór do służby. Szanse na przyjęcie w szeregi straży granicznej mają wszyscy, którzy pomyślnie przejdą procedurę kwalifikacyjną.

- reklama -

SG poszukuje osób lubiących wyzwania, komunikatywnych, kreatywnych, zdyscyplinowanych, odpornych na stres, które są gotowe na podjęcie odpowiedzialnych zadań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa państwa. Iferuje stałe warunki zatrudnienia, służbę w szybko rozwijającej się i nowoczesnej formacji, a także możliwość rozwoju w wielu specjalnościach.

Kandydaci zainteresowani podjęciem służby w Straży Granicznej powinni złożyć dokumenty w Komendzie Śląskiego Oddziału SG w Raciborzu. Ponadto 30 września dokumenty rekrutacyjne będzie można złożyć również w placówce Straży Granicznej w Rudzie Śląskiej. Dokumenty przyjmowane są po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się pod nr tel. 32 414 44 14 w dni robocze w godzinach 8:00 – 15:00.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej www.slaski.strazgraniczna.pl.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj