Ørganek zagra w Wodzisławskim Centrum Kultury

Ørganek na 16. edycji Magii Rocka

Z nowym brzmieniem, w nowych aranżacjach i z najnowszym projektem pod nazwą „W nowym świecie” – tak zespół Ørganek zaprezentuje się na wodzisławskiej scenie 23 października.

23 października o godz. 19:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury wystąpi zespół Ørganek. – To oryginalny i ciekawie zapowiadający się projekt muzyczny, który proponujemy naszej publiczności. Jestem przekonany, że spełni oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców – zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

- reklama -

Bilety na koncert w cenie 99 zł dostępne są pod adresem biletyna.pl/koncert/Organek-w-Nowym-Swiecie-Koncert/Wodzislaw-Slaski oraz w kasie WCK.

Na mapie koncertów Ørganka, wśród 12 miast w całej Polsce znalazł się Wodzisław Śląski i Wodzisławskie Centrum Kultury. Tutaj zespół zaprezentuje przed zebraną publicznością nowe aranżacje piosenek i nową elektro-akustyczno-gitarową odsłonę swej twórczości. Jak sami twierdzą – Projekt Ørganek „W nowym świecie” to muzyka na nowe czasy. – Rok 2020 zmienił świat. Zatrzymał nas, wybił z rytmu, zmusił do refleksji nad tym, co ważne. Także dla nas ten rok jest podróżą w nieznane. Nowym etapem, w którym musieliśmy zmienić zasady swojego życia, przebudować przestrzeń, przearanżować oswojony już świat – tłumaczą.

Zespół Ørganek powstał w 2013 r. z inicjatywny Tomasza Organka. Rok później ukazał się debiutancki album zespołu zatytułowany „Głupi”. Pierwszy singel z płyty, piosenka „Kate Moss” dotarła na pierwsze miejsce listy przebojów. Od 2014 r. zespołu niezmiennie jest stałym bywalcem na najważniejszych wydarzeniach muzycznych czy festiwalach, takich jak: Męskie Granie czy Orange Warsaw Festiwal. W 2016 roku wydali płytę „Czarna Madonna”. Skład formacji tworzą Tomasz Organek, Adam Staszewski, Robert Markiewicz oraz Tomasz Lewandowski.

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem, który jest dostępny na stronie internetowej WCK. Kasa jest otwarta na godzinę przed każdym wydarzeniem czy seansem kinowym, a zamknięta na 10 minut przed planowaną godziną rozpoczęcia. O godzinie wydarzenia nie będzie możliwości wejścia do obiektu. Wyznaczone zostały również specjalne godziny funkcjonowania kasy dla seniorów, w czwartki od 10:00 do 12:00. Żeby zapewnić komfort oglądania i bezpieczeństwo, na sali może przebywać maksymalnie połowa widowni, w odpowiednich odstępach i z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego. Miejsca są numerowane i obowiązuje zasada zajmowania co drugiego miejsca, z wyjątkiem osób z niepełnosprawnością, dzieci oraz mieszkających we wspólnym gospodarstwie domowym.

Niezbędne jest także podpisanie przez uczestników wydarzenia oświadczenia, które można pobrać ze strony internetowej oraz przy wejściu do WCK.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj