Wirtualny przewodnik po Raciborzu już działa

Aplikacja

Przewodnik panoramiczny po Raciborzu to nowe narzędzie promocyjne. Dzięki niemu każdy o każdej porze, niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajduje, może zobaczyć Racibórz  z wyjątkowej perspektywy.

-Już jest! Nasze nowe narzędzie dla turystów i mieszkańców. Przewodnik panoramiczny po Raciborzu. Dzięki niemu każdy o każdej porze, niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajduje ma okazję zobaczyć nasze piękne miasto z wyjątkowej perspektywy. Ujęcia z lotu dronem zostały zrealizowane w kilku lokalizacjach, dzięki czemu można przełączać się pomiędzy dostępnymi widokami. Przewodnik umożliwia też wyszukiwanie interesujących nas obiektów i atrakcji. Ich lista będzie sukcesywnie uzupełniana. Można także kliknąć w widoczne na mapie znaczniki przechodząc do strony na której znajdziemy więcej potrzebnych nam informacji – informuje magistrat.

- reklama -

Narzędzie powstało dzięki współpracy miasta z firmą Vidrosky. Panoramy miasta wykonywane przez firmę na potrzeby wirtualnego spaceru zrealizowane zostały bezpłatnie. Przewodnik jest bardzo elastycznym narzędziem, w pełni edytowalnym i pozwalającym włączać kolejne panoramy i obiekty do przewodnika – do czego firma VidroSky będzie zachęcać kolejne podmioty w Raciborzu.

Zobacz wirtualny przewodnik tutaj

/UM Racibórz oprac.c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj