Kino samochodowe w Raciborzu. Mieszkańcy wybierają film

Kino samochodowe
Zdjęcie poglądowe Fot. Freepik.com

– To, jakie filmy tego wieczoru będzie można obejrzeć zależy także od Was. My proponujemy cztery tytuły. Wy wybierzcie spośród nich dwa. Swój głos można oddać do 9 października na naszym Facebooku – informuje magistrat. 

Już 24 października Miasto Racibórz, Starostwo Powiatowe w Raciborzu, Zamek Piastowski w Raciborzu oraz Jay Dee Club & Lounge zapraszają na kolejną odsłonę kina samochodowego. – Na dziedzińcu Zamku Piastowskiego, na ekranie o 600 calowej przekątnej, wyświetlimy dla Was dwa obrazy. Tym razem będzie zabawnie, lekko, łatwo i przyjemnie. To, jakie filmy tego wieczoru będzie można obejrzeć zależy także od Was. My proponujemy cztery tytuły. Wy wybierzcie spośród nich dwa. Swój głos można oddać do 9 października na naszym Facebooku – czytamy na stronie raciborskiego magistratu.

- reklama -

Głosować można tutaj 

1. Wciąż ją kocham

Miłość zmusza nas do podjęcia najtrudniejszych decyzji w życiu… Piękna, porywająca i głęboka miłość, w którą ciężko jest nam uwierzyć, oraz rozstanie i poświęcenie w niezwykle wzruszającej historii. John i Savannah pochodzą z dwóch różnych światów, ale kiedy poznają się przypadkiem na plaży, natychmiast budzi się w nich wzajemne uczucie. Film w reżyserii Lasse Hallströma, wielokrotnie nominowanego do Oscara twórcy „Czekolady” i „Kronik Portowych”. W rolach głównych zobaczymy najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia: Channinga Tatuma znanego z filmu „Step Up” oraz Amandę Seyfried z „Mamma Mia!” (melodramat)

2. Przepis na miłość

On jest właścicielem upadającej fabryki czekolady, który umiera ze strachu, na myśl o rozmowie z kimś obcym. Ona zna jeden z najlepszych przepisów na czekoladki, ale jest zbyt nieśmiała, żeby wyjawić swój sekret. Tych dwoje mogłoby stanowić idealną parę. Gdyby tylko któreś z nich odważyło się zrobić pierwszy krok… (komedia romantyczna)

3. Tajne przez poufne

Pracownica siłowni znajduje płytę CD należącą do byłego agenta CIA. Myśląc, że zawiera tajne dokumenty, postanawia się na nich wzbogacić (komedia kryminalna).

4. ASTERIKS I OBELIKS: OSIEDLE BOGÓW

Rok 50-ty przed naszą erą: cała Galia jest okupowana przez Rzymian… Cała? Nie! Jedna osada, zamieszkana przez niepokornych Galów nadal stawia opór najeźdźcy. Zirytowany tym Juliusz Cezar, postanawia zmienić taktykę: skoro jego armia nie jest w stanie podbić siłą galijskich barbarzyńców, to może uwiedzie ich rzymska cywilizacja. Władca każe wybudować obok osady Galów wspaniałą wioskę, przeznaczoną dla rzymskich właścicieli. To „Osiedle Bogów”. Czy nasi galijscy przyjaciele oprą się pokusie zarobku i rzymskiego komfortu? Czy ich osada stanie się zwykłą atrakcją turystyczną? Asteriks i Obeliks robią wszystko, by pokrzyżować Juliuszowi Cezarowi plany. (Animacja / Familijny / Komedia / Przygodowy)

Liczba miejsc jest ograniczona. Wjazd możliwy jest tylko autem osobowym. Bilety (na jeden seans):  20 zł/samochód. Odbiór dźwięku będzie możliwy przez radio samochodowe (na miejscu podamy częstotliwość) – należy mieć sprawny odbiornik.

/UM Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj