Dyplomy 2020. Wystawa prac absolwentów Liceum Sztuk Plastycznych [ZDJĘCIA]

Dyplomy 2020. Wystawa prac absolwentów Liceum Sztuk Plastycznych

Na zamku można zobaczyć prace z takich dziedzin jak fotografia cyfrowa, grafika komputerowa czy rysunek ołówkiem.

6 października w sali kryształowej na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbył się wernisaż wystawy pt. „Dyplomy 2020”. Nowa ekspozycja to wystawa prac dyplomowych absolwentów Liceum Sztuk Plastycznych wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu. Można zobaczyć prace z takich dziedzin jak fotografia cyfrowa, grafika komputerowa czy rysunek ołówkiem.

- reklama -

Młodzi twórcy już po raz kolejny prezentują swoje dyplomy w dawnej siedzibie Piastów. Organizacją wystawy zajęli się absolwenci LSP, oczywiście za zgodą dyrekcji i nauczycieli ZSO nr 1 w Raciborzu. Na plakacie zapowiadającym wystawę można zobaczyć pracę autorstwa Sabiny Labud. Została wykonana oryginalną techniką łączącą grafikę warsztatową z fotografią ciemniową.

Zwiedzać wystawę można od wtorku do piątku w godz. 9:oo do 16:00 (od 13:00 do 14:00 przerwa techniczna), a w soboty, niedziele i święta od 10:00 do 18:00. Wstęp po wykupieniu biletu w Punkcie Informacji Turystycznej – parter (budynek bramny). Zwiedzanie co pełną godzinę z przewodnikiem. Zainteresowane grupy proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny +48 32 700 60 52 lub e-mailowy: [email protected].

fot. Zamek Piastowski
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj