Dyrektorzy kuźniańskich placówek odebrali nagrody

Nagrodzeni dyrektorzy

W związku z obchodzonym w ostatnim tygodniu Dniem Edukacji Narodowej burmistrz Kuźni Raciborskiej Paweł Macha przyznał nagrody dyrektorom i nauczycielom kuźniańskich placówek.

W tym trudnym roku w szczególny sposób doceniono pracę i osiągnięcia dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Wawrzynka w Kuźni Raciborskiej Kingi Apollo, jej zastępcy i nauczyciela języka polskiego Bożeny Zamkotowicz oraz dyrektora Przedszkola nr 2 Korneli Reichel. Dyrektorów wszystkich placówek oświatowych w gminie odwiedzili zastępca burmistrza Sylwia Brzezicka-Tesarczyk i kierownik Referatu Edukacji, Sportu i Promocji Anna Mainusz. Wszyscy otrzymali podziękowania za cały rok pracy, zaangażowanie i serce włożone w rozwój gminnej oświaty w tym szczególnym roku.

- reklama -

-W radością informujemy także, że, na wniosek złożony przez gminę, Nagrodę Śląskiego Kuratora Oświaty otrzymał Adrian Plura, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Rudach. Na wniosek złożony przez gminę, który został pozytywnie zaopiniowany przez Kuratorium w Katowicach dyrektor Kinga Apollo i Adrian Plura zostali przez Ministra Edukacji Narodowej odznaczeni „Medalem Komisji Edukacji Narodowej”. Medal nadawany jest za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, w szczególności w zakresie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, twórczości dla dzieci i młodzieży oraz kształcenia i doskonalenia nauczycieli – informuje Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej.

/UM Kuźnia Raciborska oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj