Preferencyjne pożyczki dla przedsiębiorców. Webinar 29 października

Webinar

Fundusz Górnośląski SA wspiera przedsiębiorców między innymi poprzez pożyczkowe wsparcie finansowe. O szczegółach oferty i zasadach udzielania wsparcia dowiesz się na spotkaniu online.

Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na kolejne webinarium. Fundusz Górnośląski SA jest największą Instytucją Otoczenia Biznesu w województwie śląskim. Wspiera przedsiębiorców między innymi poprzez pożyczkowe wsparcie finansowe. W swoim portfelu posiada preferencyjne instrumenty finansowe – pożyczki z przeznaczeniem na wydatki inwestycje i wydatki bieżące. Ponadto Fundusz Górnośląski jest obecnie operatorem pożyczek płynnościowych w ramach POIR związanych z ratowaniem przedsiębiorstw w związku z pandemią COVID-19. O szczegółach oferty i zasadach udzielania wsparcia dowiecie się Państwo na spotkaniu 29.10.2020 (czwartek) o godz. 11.00. Webinar potrwa 30-45 minut.

- reklama -

Spotkanie jest współfinansowane ze środków publicznych otrzymanych z Urzędu Miasta w Wodzisławiu Śląskim na wsparcie przedsiębiorczości.

Potwierdź uczestnictwo w webinarze tutaj: Preferencyjne pożyczki dla przedsiębiorców

/oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj