Czy na lotnisku w Katowicach można wynająć samochód bez kaucji?

Czy na lotnisku w Katowicach można wynająć samochód bez kaucji?
Czy na lotnisku w Katowicach można wynająć samochód bez kaucji?

Port lotniczy Katowice-Pyrzowice to jedno z najistotniejszych miejsc tego typu w Polsce. Z Katowic odlatują samoloty do Doncaster, Glasgow, Kutaisi, Londynu, Barcelony, Bergen, Eindhoven, Frankfurtu i wielu innych europejskich (i nie tylko!) metropolii. Lotnisko to znajduje się jednak około 50 km od stolicy Górnego Śląska. Dotarcie z portu lotniczego do miasta jest więc utrudnione. Kursują tam co prawda autobusy, ale podróżowanie nimi z wielkimi bagażami nie jest zbyt komfortowe. Doskonałą alternatywą jest więc krótkoterminowy wynajem samochodu.

Wynajem auta bez kaucji

Ze względu na fakt, iż lotnisko w Katowicach jest ważnym punktem komunikacyjnym, wypożyczalnia samochodów Carfree zdecydowała się na otworzenie tam swojego punktu. W porcie lotniczym można więc wynająć samochód, dzięki któremu wygodnie dotrze się do centrum miasta.

- reklama -

Odbiór auta jest możliwy przy ulicy Transportowej 2 w Pyrzowicach, bezpośrednio na terenie międzynarodowego lotniska. Podstawienie samochodu w ustalonym punkcie nie wiąże się z naliczaniem żadnych dodatkowych kosztów. Ponadto od klientów nie jest pobierana kaucja, co wyróżnia markę na tle firm konkurencyjnych.

Oferta wypożyczalni samochodów w Katowicach

Usługi proponowane przez firmę Carfree są bardzo atrakcyjne. Klienci przedsiębiorstwa mogą liczyć na wyjątkowo przystępne ceny za wynajem aut, największy wybór samochodów – zarówno osobowych, jak i dostawczych – w całej Polsce, jasne warunki wynajmu (firma nie nalicza dodatkowych opłat, klient od razu jest informowany o całkowitej cenie wybranej usługi). Więcej informacji można uzyskać na stronie Carfree.pl.

Dodatkowymi zaletami skorzystania z tej konkretnej oferty są:

  • brak określonego limitu kilometrów, które mogą zostać przejechane w trakcie wynajmu,
  • brak kaucji, którą inne firmy pobierają w ramach zabezpieczenia,
  • fakt, iż zakres działalności Carfree obejmuje całą Polskę,
  • duża liczba świadczonych usług,
  • gwarancja komfortowych warunków podczas podróżowania wynajętym samochodem,
  • możliwość zarezerwowania auta przez internet,
  • opcja wyznaczenia dokładnej daty i miejsca odbioru samochodu,
  • podstawienie auta w umówionym punkcie bez dodatkowych opłat.

Jak wynika z powyższych informacji, wynajem samochodu na lotnisku w Katowicach jest niezwykle prosty, a wachlarz usług świadczonych przez sieć wypożyczalni Carfree imponująco duży i skonstruowany w sposób przyjazny dla klientów.

Przeczytaj również: Na jakich warunkach można wynająć samochód na lotnisku Katowice-Pyrzowice?

Szybszy dojazd do Katowic

Lotnisko Katowice-Pyrzowice jest położone około 40-50 minut jazdy od centrum. Dla wielu osób możliwość szybkiego wydostania się z portu lotniczego jest bardzo ważna. Co więcej, podróżując po świecie z dużym bagażem, istotne jest aby móc przetransportować się z portu lotniczego do domu w komfortowych warunkach, których nie gwarantują autobusy komunikacji miejskiej.

Wynajem samochodu bez kaucji to wygodne rozwiązanie, które z pewnością zainteresuje sporą część społeczeństwa. Taki rodzaj oferty jest jednocześnie niezbitym dowodem zaufania do marki przez klientów.

/artykuł sponsorowany/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj