Raciborskie Centrum Kultury wstrzymuje zajęcia i wydarzenia

Raciborskie Centrum Kultury
Raciborskie Centrum Kultury. Fot. RCK

Wydarzenia zaplanowane w RCK od 7 do 29 listopada zostają odwołane lub przeniesione na inny termin, a zajęcia Amatorskiego Ruchu Artystycznego i działalność Świetlicy Środowiskowej w Brzeziu zostają zawieszone.

W związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń oraz w trosce o bezpieczeństwo wszystkie wydarzenia zaplanowane w Raciborskim Centrum Kultury od 7 do 29 listopada zostają odwołane lub przeniesione na inny termin, a zajęcia Amatorskiego Ruchu Artystycznego oraz działalność Świetlicy Środowiskowej w Brzeziu zostaje zawieszona.

- reklama -

Zakupione bilety zachowują swoją ważność. Na odwołane wydarzenia bilety można zwrócić taką samą droga, jaką zostały zakupione, czyli on-line lub w kasie RCK RDK przy ul. Chopina 21, która będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki w godz. 8:00–13:00 oraz we wtorki i czwartki w godz. 10:00–16:00. Kasa w RCK DK Strzecha przy ul. Londzina 38 będzie nieczynna.

RCK prosi również o wstrzymanie się z płatnościami za zajęcia Amatorskiego Ruchu Artystycznego za listopad, a dokonane już płatności zostaną przeksięgowane na najbliższy miesiąc, w którym nastąpi powrót do regularnych zajęć.

Telefon kontaktowy: 32 412 32 40.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj