Wraca bezpośrednia obsługa w Biurze Dowodów Osobistych i USC w Raciborzu

urzad miasta raciborz
Urząd Miasta Racibórz

Konieczne jest wcześniejsze telefoniczne umówienie terminu i godziny wizyty.

W Biurze Dowodów Osobistych i Urzędzie Stanu Cywilnego w Raciborzu od wtorku 10 listopada przywrócona zostaje bezpośrednia obsługa stron. Jednak w trosce o bezpieczeństwo, chcąc zminimalizować ryzyko tworzenia się kolejek i narażania zdrowia mieszkańców oczekujących na załatwienie sprawy, jak i pracowników urzędu, konieczne jest wcześniejsze telefoniczne umówienie terminu i godziny wizyty.

- reklama -

W Biurze Dowodów Osobistych (parter Urzędu Miasta) można załatwiać sprawy związane z wydaniem dowodu osobistego po wcześniejszym uzgodnieniu terminu pod numerem telefonu: 32 755 06 16 lub 32 755 06 32. Natomiast datę i godzinę załatwienia sprawy w Urzędzie Stanu Cywilnego należy wcześniej uzgodnić, dzwoniąc pod numer telefonu 32 755 06 20.

W związku ze stanem epidemii zalecane jest ograniczenie bezpośredniego kontaktu z pracownikami urzędu tylko do przypadków wymagających osobistego stawiennictwa przy załatwianiu sprawy. Miasto zachęca mieszkańców do załatwiania spraw w Urzędzie Miasta w Raciborzu za pośrednictwem platformy ePUAP, SEKAP, telefonicznie lub e-mailowo.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj