Ukazał się 32. numer „Almanachu Prowincjonalnego”

almanach prowincjonalny 32 (1)
"Almanach Prowincjonalny"

W numerze znalazło się wiele atrakcji literackich, historycznych i fotograficznych. Wśród autorów trzy debiuty: Robert Gawłowski – wiersze, Przemysław Szecówka – felieton  i Paweł Okulowski – fotografie.

Ukazał się nowy, 32. numer „Almanachu Prowincjonalnego”. Promocja zaplanowana na 21 listopada ze względu na pandemię odbędzie się w późniejszym czasie.

- reklama -

– Tymczasem stałym czytelnikom, uczestnikom almanachowych spotkań, proponujemy odbiór naszego półrocznika w kasie RDK przy ul. Chopina 21. Niech domowa lektura zastąpi tradycyjne spotkanie promocyjne! W numerze wiele atrakcji literackich, historycznych i fotograficznych – zachęca Raciborskie Centrum Kultury. Wśród autorów trzy debiuty: Robert Gawłowski, znakomity poeta wrocławski (wiersze), Przemysław Szecówka, wrocławski informatyk rodem z Raciborza (felieton z rozpoczętego cyklu „O czym nie wiesz, humanisto”) oraz Paweł Okulowski z Raciborza (fotografie).

Najnowszy numer „AP” jest czwartym kolejnym, który ukazuje się ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

fot. RCK
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj