Biblioteka na Ostrogu zaprasza na ciekawe slajdowiska online

Jan Paweł II

We wtorek 24 listopada opowieści z Wysp Brytyjskich, a dzień później próba odpowiedzi na pytanie dlaczego Jan Paweł II lubił wtorki a papież Franciszek ma uśmiech dla każdego. Filia nr 2 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu zaprasza na spotkania online z Jolantą Reisch-Klose.

Jolanta Reisch-Klose to znana czytelnikom w Raciborzu autorka książek dla dzieci i dorosłych, dziennikarka i redaktorka, tłumaczka z języka angielskiego, założycielka i wykładowczyni Alternatywnej Szkoły Dziennikarstwa i Literatury, laureatka wielu konkursów dziennikarskich i literackich.

- reklama -

W ramach listopadowego Klubu Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu we wtorek 24 listopada o godz. 16.30 pani Jolanta Reisch-Klose poprowadzi spotkanie „Niech Bóg chroni królową – opowieść z Wysp Brytyjskich”. Spotkanie odbędzie się na platformie Clickmeeting.

Z kolei w środę 25 listopada o godz. 17.00 dowiemy się, czego mogą nas nauczyć życiorysy dwóch Ojców Świętych? Jakie, uznawane przez Nich, wartości należy pielęgnować? To spotkanie dedykowane jest zarówno dzieciom jak i dorosłym! Do spotkania można dołączyć tutaj.

Spotkania realizowane są w ramach projektu „Spotkajmy się w bibliotece na Ostrogu” dofinansowanego ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Racibórz.

/MiPBP Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj