Grażyna Tabor i Marek Rapnicki promują 32. Almanach Prowincjonalny [WIDEO]

Almanach

32. numer Almanachu Prowincjonalnego jest już w wydany. W związku z tym, że na razie nie możemy się spotkać z czytelnikami i sympatykami pisma na żywo, to przesyłam filmik promujący ten numer – przekazuje Anna Kokolus z Raciborskiego Centrum Kultury.

Czytana na głos poezja sprawia, że słowo zaczyna tętnić swoim życiem, gęstnieć emocjami, przekraczać wymiar już li tylko literatury…

- reklama -

Zatem posłuchajmy wierszy z najnowszego numeru półrocznika kulturalno-literackiego Almanachu Prowincjonalnego w wykonaniu Marka Rapnickiego i Grażyny Tabor. Będą to wiersze Barbary Gruszki-Zych, redaktora pisma Marka Rapnickiego oraz Roberta Gawłowskiego. Nie zabraknie też kilku słów o fotografiach autorstwa Pawła Okulowskiego oraz artystycznym jubileuszu Bolesława Stachowa. Przypominamy, że 32. numer AP można bezpłatnie odebrać w kasie RCK RDK przy ul. Chopina 21.

Wydanie Almanachu Prowincjonalnego jest dofinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

/RCK oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj