Sprawcy kradzieży sklepowej w Kuźni Raciborskiej w rękach policjantów

Policja
Fot. KPP Racibórz

Dzięki zgłoszeniu pracowników sklepu policjanci z Kuźni Raciborskiej zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy okradli sklep. Ponadto okazało się, że jeden z mężczyzn kierował samochodem, nie posiadając do tego uprawnień.

27 listopada dyżurny raciborskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży sklepowej. Do przestępstwa miało dojść w jednym z marketów na terenie Kuźni Raciborskiej przy ul. Kościelnej po godz. 19:00. Skradzione zostały artykuły chemiczne i słodycze o wartości kilkuset złotych. Na miejsce skierowani zostali mundurowi z Komisariatu Policji w Kuźni Raciborskiej. Policjanci w sklepie zastali jednego z podejrzanych, którym okazał się 33-letni mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla. Podczas sprawdzenia monitoringu okazało się, że drugi sprawca znajduje się na parkingu sklepu obok samochodu Renault. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla. Ponadto stróże prawa w pojeździe ujawnili cały skradziony towar.

- reklama -

Skradziony towar powrócił na półki. Dodatkowo policjanci ustalili, że jeden ze sprawców kradzieży, tj. 32-latek, kierował samochodem, nie posiadając do tego uprawnień. Teraz o dalszym losie sklepowych złodziei zadecyduje sąd.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj