Raciborski Festiwal Perspektyw w tym roku online

Festiwal Perspektyw – uczniowie zachęcają do edukacji w Raciborzu
Festiwal Perspektyw – uczniowie zachęcają do edukacji w Raciborzu

W ciągu dwóch dni zaprezentowane zostaną: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 Mechanik w Raciborzu, Zespół Szkół Ekonomicznych w Raciborzu oraz Liceum Sztuk Plastycznych.

Tegoroczna edycja Festiwalu Perspektyw, czyli imprezy promującej raciborskie szkolnictwo zawodowe wśród uczniów ostatnich klas szkół podstawowych, odbędzie się całkowicie online. Transmisja wydarzenia będzie miała miejsce 9 i 10 grudnia o godz. 9:00. W ciągu dwóch dni zaprezentowane zostaną: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 Mechanik w Raciborzu, Zespół Szkół Ekonomicznych w Raciborzu oraz Liceum Sztuk Plastycznych. Każdego dnia zaprezentują się dwie szkoły. Festiwal będzie transmitowany na stronie https://inspiraton.nowiny.pl/online.

- reklama -

Tegoroczna forma festiwalu to również mnóstwo atrakcji. Oprócz konkursów indywidualnych zostanie wyłoniona najbardziej aktywna szkoła – nagroda to bon o wartości 2500 zł i klasa – bon o wartości 1500 zł. Dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego z Raciborza łączna pula nagród to prawie 10 000 zł.

– Zachęcamy do udziału w transmisji zarówno uczniów, nauczycieli, jak i rodziców – zaprasza raciborskie starrstwo.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj