Bezpłatne kalendarze dla mieszkańców Raciborza

kalendarz
Fot. UM Racibórz

Kalendarz ścienny został wydany w ramach szkolenia w zakresie powszechnej samoobrony dla ludności. Zawiera między innymi wskazówki na temat zachowania się w razie wystąpienia sytuacji kryzysowej lub innego zdarzenia noszącego znamiona kryzysu.

– Chcesz wiedzieć jak reagować w sytuacji kryzysowej? Jak pomóc osobie dotkniętej wychłodzeniem? Co zrobić, jeśli zauważysz pożar? Jakie są podstawowe zasady resuscytacyjne? Jak zachować się w czasie zagrożenia powodzią? Co robić, jeśli na otwartej przestrzeni z daleka od domu spotka Cię burza? Jak chronić się w czasie upałów? Odpowiedzi na te pytania oraz inne, cenne wskazówki znajdziesz w kalendarzu wydanym przez Biuro Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Raciborzu – zachęca raciborski magistrat. Kalendarz wydawany jest nieodpłatnie mieszkańcom Raciborza.

- reklama -

Kalendarz ścienny został wydany w ramach szkolenia w zakresie powszechnej samoobrony dla ludności. Zawiera między innymi wskazówki na temat zachowania się w razie wystąpienia sytuacji kryzysowej lub innego zdarzenia noszącego znamiona kryzysu. Środki na druk kalendarza pochodziły ze Ślaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach. Kalendarz można odebrać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Racibórz w terminie od 14 grudnia do wyczerpania zapasów.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj