Robert Małecki na finał tegorocznych spotkań online w bibliotece

robert malecki
Robert Małecki na finał tegorocznych spotkań online w bibliotece

Ostatnim w tym roku gościem online biblioteki w Raciborzu był jeden z najbardziej uznanych polskich autorów kryminałów, w tym znakomicie przyjętych powieści z komisarzem Grossem i trylogii z komisarzem Markiem Benerem.

Duszna atmosfera, makabryczne zbrodnie i genialny śledczy. W powieściach Roberta Małeckiego czytelnicy znajdą wszystkie elementy dobrego kryminału. Ostatnim w tym roku gościem online biblioteki w Raciborzu był jeden z najbardziej uznanych polskich autorów kryminałów, w tym znakomicie przyjętych powieści z komisarzem Grossem, trylogii z komisarzem Markiem Benerem, a także najnowszego thrillera psychologicznego „Żałobnica”.

- reklama -

Laureat wielu nagród literackich opowiedział m.in. o początkach swojej kariery i zainteresowaniu kryminałami, najważniejszych inspiracjach książkowych oraz pasjach. Zdradził również, czy pisanie to faktycznie praca marzeń i dlaczego cierpliwość musi cechować pisarza kryminałów. Autor podzielił się z uczestnikami spotkania swoimi najbliższymi planami pisarskimi i potwierdził, że komisarz Gross powróci w kolejnych powieściach. Na zakończenie gość w miłych słowach opowiedział. jak postrzega współczesną rolę bibliotek i bibliotekarzy i dlaczego jego zdaniem kultura jest dla społeczeństwa elementem absolutnie podstawowym.

Książki Roberta Małeckiego można wypożyczyć w Wypożyczalni Głównej oraz w filiach bibliotecznych. Zapis spotkania dostępny tutaj:

Spotkanie zrealizowano w ramach projektu „Spotkajmy się w bibliotece na Ostrogu” dofinansowanego ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Racibórz.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj