Projekt Intex nowym inwestorem w strefie przy ul. Gospodarczej

2 lutego rozstrzygnięto przetarg na jedną z ostatnich działek inwestycyjnych położonych przy ul. Gospodarczej. Nieruchomość wchodzącą w skład Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej nabyła raciborska spółka Projekt INTEX.

Projekt Intex to Sp. z o.o. wchodząca w grupę Widlatex Sp. z o.o. zajmująca się wózkami widłowymi. Na lokalnym rynku znana jako drukarnia i pracownia reklamy. Intex to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i nieustającemu rozwojowi przez te wszystkie lata firma oferuje najwyższej jakości kompleksowe usługi związane z poligrafią oraz dostawą wózków widłowych dla klientów indywidualnych oraz korporacji – czytamy w komunikacie magistratu.

- reklama -

Nieruchomość o powierzchni 0,5454 ha wylicytowana została za kwotę 238 128 zł brutto.
Jest to już dziewiąta sprzedana działka z dziesięciu, jakie Miasto przygotowało w tzw. „nowej strefie gospodarczej”, dzięki otrzymanemu dofinansowaniu zewnętrznemu.

Tereny inwestycyjne przy ul. Gospodarczej są uzbrojone w sieci: wodociągową, kanalizacji deszczowej i sanitarnej oraz oświetlenie. Nabywca nieruchomości zobowiąże się do jej zabudowy w ramach ustaleń wynikających ściśle z miejscowego planu zagospodarowania,
w terminie do czterech lat od daty podpisania notarialnej umowy sprzedaży.

/UM Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here