Mobilny punkt szczepień powstanie w Gminie Krzanowice

szczepienia lekarz
Fot. freepik.com

Na liście punktów szczepień przeciwko SARS-Cov-2 nie znalazła się przychodnia z terenu gminy Krzanowice, jednak uruchomiony zostaje Mobilny Punkt Szczepień.

Świadczenia związane z udzielaniem szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 realizować będzie na terenie gminy Krzanowice, w formie mobilnej, podmiot leczniczy SZPAKMED Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Szpaków 33, 41-705 Ruda Śląska.

- reklama -

Jak można zarejestrować się na szczepienia?

Osoby zainteresowane szczepieniami w Mobilnym Punkcie Szczepień SZPAKMEDU już mogą dokonywać swojej rejestracji pod nr infolinii 32 242 33 51. Gdzie będą przeprowadzane szczepienia na terenie gminy Krzanowice? Szczepienia ochronne przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 będą przeprowadzane w sali Miejskiego Ośrodka Kultury, Zawadzkiego 3, 47-470 Krzanowice.

– Jeśli jednak nie będziecie Państwo chcieli zaszczepić się w mobilnym Punkcie Szczepień na naszym terenie, będziecie mieli taką możliwość. Wystarczy, że skorzystacie Państwo z dostępnej wyszukiwarki i wskażecie dogodną dla Ciebie lokalizację – informuje Urząd Gminy.

Infolinia dla osób, które chcą uzyskać informację na temat szczepień lub szczepionek – 989.

/UG Krzanowice oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here