W gminie Kornowac zostanie zamontowanych 15 sztuk pomp ciepła

kornowac grzegorz niestroj
Fot. UG Kornowac

Gmina Kornowac realizuje projekt „Łączy nas energia. Montaż instalacji OZE w budynkach mieszkalnych” dofinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego.

Wójt Grzegorz Niestrój w imieniu gminy Kornowac oraz partnerów projektu podpisał umowę na dostawę i montaż instalacji pomp ciepła w budynkach mieszkalnych w ramach projektu pn. „Łączy nas energia. Montaż instalacji OZE w budynkach mieszkalnych” dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, poddziałanie: 4.1.3. Odnawialne źródła energii – konkurs).

- reklama -

W ramach projektu w gminie Kornowac planowany jest montaż 15 sztuk pomp ciepła.

Wykonawcą instalacji będzie firma Ergo Ekologia Sp. z o.o. z Warszawy. Wartość umowy wynosi 1 646 481,00 zł. O postępach w realizacji projektu mieszkańcy będą na bieżąco informowani.

Czytaj także: 237 sztuk instalacji fotowoltaicznych pojawi się w gminie Kornowac

oprac. /kp/

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Ponad 100tys za montaż jednej pompy. Przyjemnie zostało to policzone. Nie zostało powiedziane o jakich budynkach dokładnie mówimy ale koszt montażu takiego urządzenia to nie więcej niż 50tys dla domu jednorodzinnego. http://www.recool.pl

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here