Raciborska biblioteka nieczynna 17 i 18 lutego

Biblioteka
Biblioteka w Raciborzu

Ważne informacje dla czytelników! Raciborska biblioteka stawia na stały rozwój i wprowadza nowy, doskonalszy katalog biblioteczny! Wdrożenie systemu wymusza jednak chwilowe zamknięcie wszystkich oddziałów i filii biblioteki, które nastąpi w dniach 17-18 lutego.

Oddziały i filie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu będą nieczynne 17 i 18 lutego. W tych dniach nie będzie działał także katalog biblioteczny, a co za tym idzie niemożliwe będzie korzystanie z opcji zamówień i rezerwacji. Czytelnicy nie muszą obawiać się kar – terminy zwrotu wszystkich zbiorów przypadające na okres zamknięcia zostały przesunięte, podobnie jak terminy ważności zamówień i rezerwacji.

- reklama -

Nowy katalog zacznie obowiązywać w piątek 19 lutego. Nowością będzie logowanie do konta bibliotecznego za pomocą zarejestrowanego w bibliotece adresu e-mail! Począwszy od 19 lutego, Czytelnicy będą mogli samodzielnie migrować swoje konto lub zapisać się do biblioteki za pośrednictwem Internetu. Wszelkie wskazówki, instrukcje i wytyczne będą dostępne już wkrótce w zakładce „ABC czytelnika” na stronie internetowej biblioteki: www.biblrac.pl

– Liczymy, że nowy katalog spotka się z aprobatą naszych czytelników. Oprócz nowej szaty graficznej i doskonalszej wyszukiwarki, użytkownicy mogą liczyć na opcje samodzielnej prolongaty, zamawiania i rezerwacji zbiorów, możliwość wystawiania recenzji czy zgłaszania propozycji zakupu – mówi Małgorzata Szczygielska, dyrektor biblioteki w Raciborzu.

/MiPBP Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here