Strażacy z Krzyżanowic na ćwiczeniach ratownictwa wodno-lodowego [ZDJĘCIA]

OSP Krzyżanowice

Ćwiczenia przeprowadził druh i strażak KP PSP Racibórz Michał Wranik.

– Dzisiejszy dzień przebiegł w naszej jednostce szkoleniowo. Nasz druh, a zarazem strażak KP PSP Racibórz Michał Wranik przeprowadził nam ćwiczenia ratownictwa wodno-lodowego. O godzinie 9 rano zebraliśmy się w naszej jednostce, przygotowaliśmy sprzęt i omówiliśmy sobie wszystkie techniki ratunkowe na surowo. Gdy teoria była nam już znana przyszedł czas na ćwiczenia praktyczne. Udaliśmy się samochodami bojowymi do Owsiszcz na zbiornik wodny, gdzie dzięki uprzejmości pana sołtysa z Nowej Wioski mogliśmy przeprowadzić ćwiczenia już na lodzie. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwolą nam na sprawniejsze przeprowadzenie akcji w razie takiej potrzeby. Na sam koniec zorganizowano ognisko, przy którym się ogrzaliśmy i omówiliśmy przeprowadzone ćwiczenia. Organizatorom i wszystkim obecnym jeszcze raz wielkie dzięki za zaangażowanie! – relacjonuje OSP KSRG Krzyżanowice.

- reklama -

/FB/OSP KSRG Krzyżanowice oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here