Łamatorzy z nagrodami Prezydenta Miasta Racibórz [ZDJĘCIA]

lamator raciborz
Łamatorzy z nagrodami Prezydenta Miasta Racibórz

Nagrody otrzymali: Alicja Gołąbek, Ignacy Kosmala i Kamil Tarnawski oraz trenerzy: Tomasz Jabłonka i Michał Musioł.

Kolejny raz raciborscy sportowcy zostali uhonorowani nagrodami za sukcesy sportowe odniesione podczas mistrzostw Polski w swoich kategoriach i dyscyplinach. Na finisz spotkań z zawodnikami i trenerami prezydent odwiedził raciborski klub sportów walki Łamator.

- reklama -

Jiu-jitsu, bo z tej dyscypliny wywodzą się laureaci z Łamatora, to sport kontaktowy, w którym istotną rolę odgrywają elementy zapasów, judo i tzw. techniki parterowe w postaci szerokiego wachlarza dźwigni na stawy. Raciborski klub prowadzony przez trenerów Tomasza Jabłonkę i Michała Musioła może poszczycić się wieloma sukcesami na zawodach jiu-jitsu czy mieszanych sztuk walki.

Prezydent Miasta Racibórz wręczył nagrody trzem zawodnikom i trenerom Łamatora, zaznaczając, że jest to wyraz szacunku nie tylko dla osiągniętych sukcesów, ale przede wszystkim dla poświęcenia zawodników i trenerów, trudu włożonego w treningi i sportowej dyscypliny. Dodał, że liczy na to iż hart ducha wyniesiony z maty i twarda szkoła, jaką jest regularny trening, pomogą młodym sportowcom także w ich dorosłym życiu.

Nagrody otrzymali:
Alicja Gołąbek – II miejsce na Polish Open U18
Ignacy Kosmala – I miejsce na Mistrzostwach Polski U14
Kamil Tarnawski – III miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów
Trenerzy: Tomasz Jabłonka, Michał Musioł

Łączna pula nagród przyznana sportowcom, szkoleniowcom i trenerom w tym roku wynosi 25 800,00 zł. Nagrodami uhonorowanych zostało 42 zawodników oraz 11 trenerów i działaczy.

fot. UM Racibórz
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here