Zasugeruj, jaką książkę kupić. Nowa funkcja w katalogu bibliotecznym

Biblioteka
Biblioteka w Raciborzu

Przeglądasz nowy katalog online raciborskiej biblioteki i nie znalazłeś poszukiwanej pozycji? Teraz dzięki funkcji „Sugestia zakupu” możesz wysłać bezpośrednio do biblioteki propozycję jej zakupu.

Nową funkcję znajdzie każdy zalogowany czytelnik w katalogu bibliotecznym (http://katalog.biibrac.pl) wchodząc do panelu Konto i klikając w zakładkę „Sugestia zakupu”. Pojawi się formularz, w którym należy uzupełnić podstawowe dane, czyli tytuł i autora dzieła – warto upewnić się co do poprawności wpisywanych danych. Następnie należy wybrać oddział lub filię do zbiorów której ma trafić sugerowana pozycja. Status złożonej propozycji można podejrzeć w tej samej zakładce. Propozycje o statucie „Przyjęte” zostały zaakceptowane i rozpoczęły swoją drogę od księgarni do rąk czytelnika.

- reklama -

Wszystkie przesłane sugestie zostaną wzięte pod uwagę. Biblioteka zastrzega sobie prawo przejrzenia każdej sugestii pod kątem możliwości finansowych zakupu, dostępności na rynku wydawniczym i użyteczności dla szerszego grona Czytelników. Prosimy nie przesyłać tytułów z zapowiedzi wydawniczych – apeluje biblioteka i zachęca do wysyłania propozycji zakupu zbiorów z pomocą katalogu bibliotecznego. Formularz „Zaproponuj tytuł” nie zniknie ze strony biblioteki, ale kontakt bezpośrednio przez konto czytelnika usprawni całą procedurę.

/MiPBP Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here