W Raciborzu ruszył nabór do przedszkoli

przedszkole dziecko
Fot. pexels.com

Na zarejestrowanie dziecka i dostarczenie do placówki pierwszego wyboru podpisanego wniosku jest czas do 22 marca.

Od 8 marca trwa nabór dzieci do przedszkoli publicznych prowadzonych przez Miasto Racibórz. Postępowanie uzupełniające potrwa od 17 do 20 maja.

- reklama -

Nabór prowadzony jest poprzez stronę internetową https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/raciborz. Tu należy zarejestrować wniosek, który następnie trzeba wydrukować i wraz z wymaganymi załącznikami złożyć w przedszkolu pierwszego wyboru.

W elektronicznym systemie wspomagającym rekrutację do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na terenie Raciborza rodzic znajdzie opisy placówek oraz grup, ważne terminy oraz ogólne zasady naboru, a także pliki do pobrania – druki oświadczeń, terminarz, zasady naboru. Po zapoznaniu się z ofertą placówek należy skorzystać z przycisku ZGŁOŚ KANDYDATURĘ i założyć konto dla kandydata biorącego udział w naborze. Na zarejestrowanie dziecka i dostarczenie do placówki pierwszego wyboru podpisanego wniosku jest czas do 22 marca do godz. 15:00.

9 kwietnia zostaną opublikowane listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do poszczególnych placówek. W okresie od 12 kwietnia do 19 kwietnia rodzice kandydatów zakwalifikowanych będą potwierdzali wolę korzystania z usług placówki, do której dziecko zostanie przyjęte.

W naborze do przedszkoli na rok szkolny 2021/2022 udział mogą wziąć również dzieci urodzone w styczniu i lutym 2019 r. – dzieci 2,5 letnie od 1 września 2021 r. Nabór dzieci 2,5-letnich przeprowadzą niżej wymienione przedszkola: Przedszkole Nr 3, Nr 10, Nr 11, Nr 13, Nr 20, Nr 23, Nr 2 (ZSP3).

Szczegóły i dokładne terminy naboru do przedszkoli w Raciborzu.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here