Policjanci z Raciborza żegnają Kamila Kwaśniaka

Kamil Kwaśniak
Fot. KPP Racibórz

– Kamil rozpoczął służbę w kwietniu 2010 roku. Od początku związany był z Komendą Powiatową Policji w Raciborzu. Był zawsze otwarty na potrzeby innych, nigdy nie odmówił pomocy – wspominają raciborscy policjanci.

– W sobotę 13 marca 2021 roku zmarł nagle nasz Kolega, Przyjaciel, Policjant Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu młodszy aspirant Kamil Kwaśniak. Miał 38 lat – informuje Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu.

- reklama -

Kamil rozpoczął służbę w kwietniu 2010 roku. Od początku związany był z Komendą Powiatową Policji w Raciborzu. Był zawsze otwarty na potrzeby innych, nigdy nie odmówił pomocy. Na zawsze pozostanie w naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty, życzliwy i uczynny kolega. Był znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie. Zawsze pomocnym i gotowym poświęcić każdemu swój czas. Odszedł od nas nagle. Pozostawił rodzinę i przyjaciół w rozpaczy, a nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w głębokim żalu. W sercach naszych i pamięci trwać będzie na zawsze – przekazuje raciborska Policja.

– Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, składając najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia – przekazują policjanci.

/KPP Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here