Krzanowice: Ograniczenie wizyt w urzędzie do minimum

koronawirus
Fot. freepik.com

Urząd Miejski w Krzanowicach apeluje, aby ograniczyć wizyty w Urzędzie Miejskim do niezbędnego minimum i kontaktować się z pracownikami urzędu drogą elektroniczną. 

– W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju, w trosce
o zdrowie mieszkańców i pracowników, apelujemy, aby ograniczyć wizyty w Urzędzie Miejskim w Krzanowicach do niezbędnego minimum i kontaktować się z pracownikami Urzędu drogą elektroniczną – apeluje krzanowicki urząd.

- reklama -

Możliwe sposoby komunikacji:

  • telefonicznie: +48 32 4108202, + 48 32 4108207
  • fax: +48 32 4108202 lub 32 4108207 i wew. 140
  • poprzez e-mail: [email protected]
  • poprzez platformę ePUAP: /1ws040dvn5/SkrytkaESP

    W dalszym ciągu przy wejściu do budynku urzędu umieszczona jest „skrzynka podawcza”, do której można składać dokumenty (bez potwierdzenia złożenia).

Urząd zachęcamy również do regulowania wszelkich zobowiązań finansowych za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Urzędnicy przypominają też, że dopuszczalna liczba interesantów w jednym czasie nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi (nie dotyczy opiekunów/kuratorów osób niepełnosprawnych, starszych oraz małoletnich).

– Podczas wizyty w Urzędzie prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego polegającego na zachowaniu odpowiednich odległości (minimum 1,5 metra), zakrywaniu ust i nosa maseczką oraz dezynfekowaniu rąk. Przepraszamy za ewentualne niedogodności i prosimy o wyrozumiałość – czytamy w komunikacie Urzędu Miejskiego.

/UM Krzanowice oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj