Porody w jastrzębskim szpitalu bez zmian. Lecznica deklaruje gotowość

Poród
Zdjęcie poglądowe Fot. Freepik.com

Oddział położniczy w jastrzębskim szpitalu jest gotowy do przyjęcia pacjentek niecovidowych do porodu oraz do diagnostyki patologii ciąży.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju poinformował, że oddziały Położniczy, Neonatologiczny oraz Intensywnej Terapii Dziecięcej będą funkcjonowały jak dotychczas. Oznacza to, że oddział położniczy będzie przyjmował do porodu oraz do diagnostyki patologii ciąży pacjentki niezarażone koronawirusem.

- reklama -

– Panie oczekujące dziecka mogą urodzić w naszym szpitalu, możliwe są również porody rodzinne na dotychczasowych zasadach. Ze względów bezpieczeństwa w tym celu zostało wyznaczone osobne wejście do szpitala, prosimy, aby panie w ciąży kierowały się do wejścia głównego – informuje jastrzębski szpital.

Część ginekologiczna oddziału, zajmująca się m. in. leczeniem chorób narządu rodnego przyjmuje wyłącznie pacjentki, które chorują na COVID-19. Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00 na numer 32 47 84 431 lub 32 47 84 586.

/WSS nr 2 oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here