Na trudne czasy biblioteczny Klub Malucha

Biblioteka

Jak wykonać kota techniką origami albo kolorową wiosenną żabkę? Po jakie książki warto sięgnąć, żeby rozbudzić już w najmłodszym wieku pasję do czytania? I co kryje się pod tajemniczą nazwą kamishibai? Jeśli Twoje dziecko nudzi się w domu a Tobie brakuje inspiracji – odwiedź grupę „Klub Malucha” na fanpage ‘u biblioteki na Ostrogu!

Wesołe wierszyki, zajęcia plastyczne, zabawy ruchowe, ale przede wszystkim kreatywny rozwój dziecka, miło spędzony czas z książką i pierwszy kontakt z biblioteką… to wszystko w Klubie Malucha na Ostrogu! Tradycyjnie spotkania klubowe odbywały się raz w miesiącu w siedzibie biblioteki na Ostrogu przy ul. Bielskiej 12. Z uwagi na pandemię działalność klubu przeniosła się do Internetu, a konkretnie do grupy „Klub Malucha” na Facebooku. Z czasem okazało się, że nagrywane przez bibliotekarki filmiki z pomysłami na proste prace plastyczne, głośne czytanie fragmentów bajek, „polecajki książkowe” czy teatrzyki cieszą się coraz większą popularnością!

- reklama -

Do grupy można dołączyć bezpośrednio tutaj: https://tiny.pl/rknq7 lub przez fanpage biblioteki na Ostrogu: www.facebook.com/f2ostrog

/MiPBP oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj