Apelują o naprawę ul. Waryńskiego. „Doraźne wypełnienie dziur nie załatwi tematu” [ZDJĘCIA]

Radna Justyna Henek-Wypior, solidaryzując się z mieszkańcami wspólnot mieszkaniowych oraz użytkownikami nieruchomości przy ul. Waryńskiego, interpeluje o naprawę nawierzchni wewnętrznej drogi dojazdowej do osiedla.

- reklama -

Zdaniem radnej i wspólnot mieszkaniowych droga jest już mocno sfatygowana i samo doraźne wypełnienie ubytków tłuczniem nie pozwoli uzyskać zadowalającego efektu. – Mieszkańcy borykają się z pokonywaniem slalomu pomiędzy gigantycznymi kałużami, a i kierowcy mają nie lada wyzwanie, aby omijać ubytki, tak, aby woda po roztopach i opadach nie dosięgła przechodniów. Do interpelacji dołączono zdjęcia oraz pismo wspólnot mieszkaniowych.

/oprac. c/

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. Popieramy wniosek. Wiele razy zgłaszaliśmy do Urzędu Miasta stan nawierzchni drogi ul. Waryńskiego oraz chodników. Nasza prośba dotyczyła również drogi dojazdowej do posesji Warynskiego 17,19.21 która od lat jest w fatalnym stanie. Czekamy na pozytywną reakcje Urzędu miasta.

    • Niech się zajmą ograniczeniem prędkości od wjazdu od ul. Opawskiej do Waryńskiego i zapadającym się chodnikiem służącym do wyprzedzania, a ul jednokierunkowa od Eichendorffa do opawskiej uspokoiła by wyprzedzanie w tej okolicy.

  2. Niech się zajmą ograniczeniem prędkości od wjazdu od ul. Opawskiej do Waryńskiego i zapadającym się chodnikiem służącym do wyprzedzania, a ul jednokierunkowa od Eichendorffa do opawskiej uspokoiła by wyprzedzanie w tej okolicy.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here