12-latek z Jastrzębia odnaleziony

0
Zaginiony
Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju prowadzą poszukiwania za 12-letnim Przemysławem Zobkiem. 17 czerwca rano wyszedł do szkoły i do tego czasu nie wrócił.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod nr tel. 47 85 542 00 bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerem tel. 997 lub 112. Przemysław Zobek wczoraj, 17 czerwca, wyszedł do szkoły o godzinie 7:30 i do tego czasu nie wrócił.

- reklama -

Rysopis: około 160 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy blond, wygolone po bokach, uzębienie pełne, oczy niebieskie. Zaginiony ubrane miał buty sportowe, czarną czapkę z daszkiem oraz miał przy sobie plecak koloru ciemno-szarego.

AKTUALIZACJA

Przypomnijmy, 12-latek wyszedł 17 czerwca około godziny 7.30 do szkoły. Gdy nie wrócił do Placówki Opiekuńczo Wychowawczej i nie nawiązał kontaktu z bliskimi, zaniepokojony wychowawca zgłosił jego zaginięcie. Po przyjęciu zawiadomienia jastrzębscy policjanci wszczęli poszukiwania. Na stronie internetowej śląskiej oraz jastrzębskiej Policji pojawił się komunikat, który bardzo szybko rozpowszechniony został w mediach. Od tego momentu do oficera dyżurnego jastrzębskiej komendy zaczęły spływać informacje od internautów, czytelników i słuchaczy. Chłopiec cały i zdrowy został odnaleziony.

/KMP Jastrzębie-Zdrój oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here