Krystyna Niklewicz nową dyrektor Zamku Piastowskiego

Nowa dyrektor Zamku

Do 30 czerwca w zastępstwie byłej dyrektor Marioli Jakackiej osobą zarządzającą Zamkiem była Grażyna Wójcik. Od 1 lipca zarząd powiatu na tym stanowisku zatrudnił Krystynę Niklewicz.

24 czerwca Zarząd Powiatu Raciborskiego podjął uchwałę w sprawie zatrudnienia dyrektora Zamku Piastowskiego w Raciborzu. Do 30 czerwca tę funkcję w zastępstwie pełniła Grażyna Wójcik. Od 1 lipca Zarząd Powiatu na tym stanowisku zatrudnił Krystynę Niklewicz, która była dotychczas pracownikiem tej jednostki na urzędniczym stanowisku ds. organizacji wydarzeń i imprez kulturalnych. Decyzję o wyborze dyrektora podjęto wykorzystując możliwość udzielenia awansu wewnętrznego, tj. przeniesienia na wyższe stanowisko. Grażyna Wójcik nie żegna się z pracą na Zamku w Raciborzu. Nadal pozostaje zatrudniona w jednostce jako koordynator czuwający nad prawidłową organizacją planowanych tam wydarzeń kulturalnych.

- reklama -

Krystyna Niklewicz ukończyła studia wyższe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Ma bogate doświadczenie zawodowe zdobyte m.in. w Dziale Prawnym oraz Pionie Rozwoju RAFAKO SA oraz przy budowie największego w kraju bloku energetycznego w Jaworznie.

Jako specjalista ds. marketingu nabyła również umiejętności w zakresie pozyskiwania nowych partnerów biznesowych i zdobywania środków finansowych dla firmy, jej promocji oraz budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami. Krystyna Niklewicz zajmowała się także organizacją ogólnopolskich konferencji oraz sympozjów naukowo-technicznych.

– Piętnastoletnie doświadczenie zdobyte kolejno w branży medialnej, finansowej oraz energetycznej z pewnością pozwala na podjęcie pracy na stanowisku dyrektora Zamku Piastowskiego w Raciborzu – uważa Zarząd Powiatu Raciborskiego.

/Starostwo Powiatowe w Raciborzu oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here