W raciborskiej bibliotece planszówki wróciły do gry!

Pograjmy razem

O tym, że czas spędzony przy grach planszowych jest inspirujący i upływa bardzo szybko przekonali się uczestnicy spotkania z grami planszowymi „Pograjmy razem! Klub Gier Planszowych”.

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu, jakim cieszą się gry planszowe raciborska biblioteka stale powiększa swoją kolekcję gier oraz regularnie organizuje spotkania Klubu Gier Planszowych. Klub ma swoich stałych bywalców, a za każdym razem na spotkania zapraszani są wszyscy chętni gracze. Spotkania przy grach są znakomitym sposobem na spędzenie czasu z rodziną i znajomymi. Nowoczesne planszówki są oparte na różnorodnej mechanice rozgrywki, mają też piękną szatę graficzną i często wciągającą fabułę.

- reklama -

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią w ubiegły piątek 16 lipca miało miejsce ponowne spotkanie Klubu, na które przybyło wielu uczestników zarówno tych najmłodszych jak i nieco starszych. W ten sposób powracające do biblioteki rozgrywki gier planszowych znowu okazały się sukcesem.

Kolejne spotkanie Klubu Gier Planszowych odbędzie się już 13 sierpnia 2021 w godzinach 15-21.

/MiPBP oprac. c/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Super, że są takie miejsca. Ubolewam, że w naszej okolicy nie ma czegoś podobnego. Dzieciaki jedynie w domu grają w planszówki czy karcianki. Ostatnio polubiły Ucieczkę z Lochu gdzie trzeba wcielić się w rolę rycerza i ścigać z przeciwnikami przez labirynt drzwi.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here