Nie Tak Głośno z raciborzanką Magdaleną Wydriński w finale Festiwalu Scyzoryki

nie tak glosno
Nie Tak Głośno. Fot. Edyta Mrozek

Każdy z finalistów wystąpi na dużej scenie przed Kieleckim Centrum Kultury, prezentując dwa autorskie utwory oraz cover.

Nie Tak Głośno, którego wokalistką jest raciborzanka Magdalena Wydriński, w finale XIII edycji Festiwalu Scyzoryki 2021. Z ponad 100 zgłoszeń komisja festiwalowa wybrała 10 najciekawszych propozycji muzycznych. – Wybór nie był prosty, ponieważ wiele zgłoszonych prezentacji wykazuje bardzo wysoki poziom twórczy. Wybrana dziesiątka to najlepsi z najlepszych! – mówią organizatorzy.

- reklama -

Każdy z finalistów wystąpi na dużej scenie przed Kieleckim Centrum Kultury, prezentując dwa autorskie utwory oraz cover.

Scyzoryki to prestiżowy konkurs, wspierający działania artystyczne w obszarze sztuk muzycznych. Na stronie wydarzenia można głosować na swoich faworytów, w tym zespół Nie Tak Głośno: https://www.facebook.com/287623211303891/posts/4461175300615307/

Gala festiwalu odbędzie się 14 sierpnia.

Nie Tak Głośno (NTG) to projekt muzyczny związany z miastem Rybnik, w skład którego wchodzą: Magdalena Wydriński – wokal, Norbert Szramowski – gitara i Łukasz Kurpanik – instrumenty klawiszowe. Tworzą muzykę elektro-akustyczną, która stała się bazą brzmienia zespołu. Na swoim koncie mają dwa wydane single „Mimochodem” oraz „Ulotność” . Tegoroczni lauraci przeglądu „Scena dla Ciebie”.

fot. Edyta Mrozek
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here