Utrudnienia w centrum Krzanowic. Rozpoczęły się remonty dróg

Remont drogi
Zdjęcie poglądowe

Na drodze umieszczone są znaki informujące o robotach. Ruch odbywa się w sposób wahadłowy za pomocą sygnalizacji świetlnej, można się również spodziewać ręcznego kierowania ruchem.

W Krzanowicach na ul. Morawskiej i na Rynku – na odcinku od strony Urzędu Miejskiego do apteki – prowadzone obecnie są roboty rozbiórkowe związane z wymianą krawężników. W następnej kolejności te same prace zostaną wykonane wokół Rynku oraz przy ul. Kościelnej po stronie plebanii. Kolejny etap prac dotyczyć będzie wymiany całej nawierzchni chodnika od skrzyżowania przy sklepie Lewiatan do Rynku, po przeciwległej stronie urzędu. Na wysokości budynku OSP planuje się natomiast wykonanie wjazdu z nawierzchni bitumicznej (asfalt). Pozostałe prace remontowe dotyczyć będą wymiany nawierzchni drogi na ulicach: Morawska, Rynek, Kościelna.

- reklama -

W związku z tym kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami. Na drodze umieszczone są znaki informujące o robotach. Ruch odbywa się w sposób wahadłowy za pomocą sygnalizacji świetlnej. Można się również spodziewać ręcznego kierowania ruchem. – Prosimy o ostrożną jazdę oraz zwracanie uwagi na drogowców wydających stosowne polecenia – apeluje UM Krzanowice.

Prace potrwają do 23 września.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here