Dni Raciborza 2021: Linia Nocna roztańczyła raciborzan na plaży miejskiej [ZDJĘCIA]

Dni Raciborza 2021: Linia Nocna roztańczyła raciborzan na plaży miejskiej

Duet Linia Nocna tworzą Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec.

Piątkowe obchody Dni Raciborza zakończyły się na plaży miejskiej, gdzie po koncertach na rynku można było przenieść się w zupełnie inne muzyczne klimaty: elektro dance i chillout. Wystąpił m.in. duet Linia Nocna, który tworzą Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec.

- reklama -

Linia Nocna debiutowała w 2017 r. singlem „Znikam na chwilę”. W 2018 r. wydali płytę pod tym samym tytułem. Album był nominowany do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album roku elektronika. W 2020 r. zespół wydał kolejne świetnie przyjęte single, a pod koniec roku pojawił się drugi album „Szepty i Dropy”, na którym znalazły się m.in.: Hulajnogi” , „Gdziekolwiek” z gościnnym udziałem Kuby Badacha czy „Wpadłeś mi w inne”.

Monika Mimi Wydrzyńska – absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale wokalistyki jazzowej. Chórzystka i solistka w zespole TGD. Trener wokalny warszawskiego studia Voice Progress i zespołu Małe TGD. Mikołaj Trybulec – kompozytor, producent, aranżer, multiinstrumentalista, który produkował utwory między innymi dla Sarsy czy Lake Malawi. Napisał też utwór dla Duncana Laurence’a, zwycięzcy Eurowizji 2019.

Zobacz także:

fot. Maciej Brocki
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here