Dni Raciborza w klimacie country, czyli Silesian Line Dance i Alicja Boncol [ZDJĘCIA]

Dni Raciborza w klimacie country, czyli Silesian Line Dance i Alicja Boncol
Dni Raciborza w klimacie country, czyli Silesian Line Dance i Alicja Boncol

Przed koncertem Alicji Boncol z zespołem Koalicja zaprezentowały się cowboy’e i cowgirl’ki z Silesian Line Dance z Krzysztofem Pawełkiem na czele.

„Roztańczony piątek” w ramach Dni Raciborza 2021 po koncercie grupy Fanfara Avantura podkręciła Alicja Boncol z zespołem Koalicja, która porwała przybyłych w klimaty muzyki country. Przed koncertem zaprezentowały się cowboy’e i cowgirl’ki z Silesian Line Dance z Krzysztofem Pawełkiem na czele.

- reklama -

Alicja Boncol – mówi się o niej, że jest najlepszą wokalistką country w Europie, a i w Nashville znalazłaby się wśród największych gwiazd tego gatunku. W Polsce jest absolutnie bezkonkurencyjna, na co dowodem jest jedenaście Dyliżansów w kategorii wokalistka roku. Debiutowała w konkursie Polskiego Radia „Chcę być gwiazdą” w 1994 r., następnie w TVN w programie „Zostań gwiazdą”, w którym wcieliła się w Cher i wygrała odcinek. Ma za sobą karierę solową podczas której nagrała trzy płyty: „Ale Ala”, „Po tamtej stronie lustra” i „Big power kick”, który został okrzyknięty płytą roku 2019 przez Magazyn Countrowy „Dyliżans”. Obecnie występuje w założonym przez siebie zespole Koalicja. Wielokrotnie występowała na prestiżowych imprezach zagranicznych, m.in. w Czechach, na Słowacji, w Niemczech, Norwegii i Francji oraz na największym festiwalu muzyki country w tej części Europy „Visagino Country” na Litwie, gdzie wystąpiła trzykrotnie.

Zobacz także:

oalicja – koncert country

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here