Human First Tour. Mariusz Kędzierski w Diecezjalnym Liceum Ogólnokształcącym w Raciborzu [WIDEO]

Human First Tour

Spotkanie z Mariuszem Kędzierskim w Diecezjalnym Liceum Ogólnokształcącym w Raciborzu odbyło się w ramach projektu Human First Tour. Historie opowiadane w czasie spotkań dają młodzieży poczucie, że każdy może sprostać życiowym trudnościom.

13 września 2021 r. w Diecezjalnym Liceum Ogólnokształcącym gościliśmy Mariusza Kędzierskiego – malarza oraz mówcę motywacyjnego. Swoją historią poruszył nas i sprawił, że zrozumieliśmy, iż czasem nasze ,,słabości” są tylko początkiem do tego, aby się rozwijać i spełniać marzenia, bo przecież jedyne ograniczenia są w naszych głowach i ich pokonanie zależy tylko od naszych chęci i nastawienia do życia.

- reklama -

Krótko o projekcie

Human First Tour to cykl konferencji realizowany z myślą o młodzieży. Historie opowiadane w czasie spotkań są pełne empatii i nadziei i wyposażają młodych ludzi w pewność siebie, dają poczucie, że każdy może sprostać trudnościom i nawet sytuacje uważane za porażki można przekuć w coś dobrego i wartościowego. Projekt jest dedykowany dla wszystkich szkół Górnego Śląska. Zapraszamy do kontaktu: [email protected]

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy ponownie

/Diecezjalne Liceum Ogólnokształcące oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj