45-latek uderzył w przepust drogowy. Wcześniej przyjął leki

Rybnik
Zdarzenie drogowe wyglądało poważnie, na szczęście zakończyło się niegroźnie.

45-letni mężczyzna nie dostosował prędkości do panujących warunków, zjechał na prawe pobocze i uderzył w przepust drogowy. Została pobrana mu krew do badań, bowiem zachowywał się dziwnie. 

Do zdarzenia doszło 14 września przed godziną 7:00 w Żytnej na ulicy Rybnickiej. Policjanci z drogówki ustalili, że kierujący, jadąc w kierunku Raciborza, nie dostosował prędkości do panujących warunków, utracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w przepust drogowy. Na szczęście życiu i zdrowiu rybniczanina nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierujący osobówką był trzeźwy, natomiast została pobrana mu krew do badań, ponieważ miał opóźnioną reakcje, nie potrafił się skupić i zachowywał się chaotycznie – relacjonuje Policja. 45-latek oświadczył, że przed wyjazdem z domu zażył lekarstwa. Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i ukarali go mandatem karnym.

- reklama -

– Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o rozważną i bezpieczną jazdę! Nadmierna prędkość, brak koncentracji i lekkomyślność to jedne z najczęstszych przyczyn poważanych zdarzeń na drodze. Pamiętajmy, że sami również mamy ogromny wpływ na własne bezpieczeństwo – przypominają policjanci.

/KMP Rybnik oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here